Print Friendly

Wellness (relaxačné a ozdravovacie zariadenie) obsahuje rôzne atrakcie, ktoré v závislosti od výberu jednotlivých prvkov, architektúry a dizajnu tvoria neopakovateľný celok, poskytujúci užívateľovi oázu kľudu, pokoja a relaxu.

Spoločným znakom všetkých wellness zariadení je silné zohriatie organizmu, v dôsledku čoho sa potením vylučujú z tela škodlivé látky. Následné ochladenie spôsobí telu „pozitívny šok”, čo spôsobuje tvorbu endorfínov, ktoré navodzujú pocit pohody a pokoja. Striedaním zohriatia a ochladenia (2-4 krát), podporené sveteľnými a zvukovými efektmi, sa dosahujú stav fyzického a psychického uvoľnenia a celkového relaxu.

V súčasnosti sú doplnené rôznymi modernými efektmi (zvukovými, svetelnými, inhalačnými) a výdobytkami techniky.
Pravidelným používaním wellness zariadení sa podporuje otužovanie organizmu, účinnejšie sa predchádza chorobám z nachladnutia, zvyšuje sa imunita, priaznivý vplyv je na cirkuláciu krvi i detoxikáciu organizmu (prečistenie tela zvnútra i zvonka).
V dnešnej rýchlej a stresovej dobe sú wellness zariadenia čoraz viac vyhľadávané a využívané. V podvedomí ľudí už figuruje veľa názvov zariadení relaxačných centier.

Prečo my?

Pokiaľ prevádzkujete hotel, penzión, prípadne iné ubytovacie zariadenie a máte záujem dopriať Vašim klientom luxusné podmienky v oblasti relaxu zriadením wellness, ste na správnej adrese. Zaoberáme sa problematikou absolútneho relaxu zo sveta sáun, víriviek, bazénov už od roku 1991. Finskka je značka kvality, serióznosti a samozrejme záruka spokojnosti.

Zabezpečujeme kompletné služby začínajúc prvotným poradenstvom a postupným prechodom do realizácie celého projektu. Rokmi získané skúsenosti sú bonusom, ak máte záujem o skutočne kvalitné prevedenie Vášho wellness.
Začiatok je jednoduchý. Kontaktujte nás a budete mať pocit, že všetko ostatné sa deje akosi samo. Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri konkrétnych projektoch.

Máme prax a skúsenosti. Pre viac informácií a poradenstvo nás kontaktujte.

Naša ponuka relaxačných zariadení 

Výpočet návratnosti

 

Skúsme spolu počítať:

Spolu s partnerkou/partnerom sa chcem pravidelne saunovať, pravidelne raz týždenne.

Najbližšia sauna je od domu 10 km, vstupne pre jednu osobu na dobu saunovania (t.j.cca 2-2,5hod.) je €10,00. 

Občerstvenie minerálkou, džúsom, teplým nápojom nech je €2,50 na osobu.

Ročné výdavky po spočítaní sú :

50 x 10 x 2=€1000,00 pre vstupné,

50 x 20 x 0,13= €130,00 pre dopravu,

50 x 2,5 x 2= €250,00,

čiže celkom ročne €1.380,00.

Pri domácom saunovaní spotrebujete na jedno normálne saunovanie cca. 8kWh elektrickej energie x €0,20 = €1,60.

Pri 50 saunovaniach je to 50×1,6 = €80,00 ročne.

Ak klasická domáca sauna stoji cca €3.500,00, máte Vaše náklady vrátené za 2,7 roka.

To stojí za zamyslenie, to stojí za to venovať svojmu zdraviu, relaxu a prevencii pred zdravotnými problémami.

×
Košík je prázdny. Pridajte nejaký produkt!