SAUNOVÉ KABÍNY, INFRAKABÍNY, VÍRIVKY

Objednávka s inštaláciou a uvedením do prevádzky

V takomto prípade Vám saunu alebo infrasaunu dovezieme našimi autami, čo je vopred dohodnuté (Cena dopravy je závislá od vzdialenosti. Zvyčajne účtujeme 0,35 €/km. sýrie zprávy V prípade väčších objednávok je cena za dopravu stanovená individuálne). Platba pri tomto spôsobe je rozdelená na platbu zálohy (zvyčajne 70% ceny  vopred pred výrobou) a doplatok (zostávajúca časť ceny) pri inštalácii a odovzdaní v hotovosti, na účet alebo podľa dohody.

Objednávka bez inštalácie

Objednávku Vám pošleme na palete cca 2 x 2 x 1 m prepravnou spoločnosťou TOPTRANS, alebo dovezieme našimi autami za poplatok (Cena dopravy je závislá od vzdialenosti. Zvyčajne účtujeme 0,35 €/km. sýrie zprávy V prípade väčších objednávok je cena za dopravu stanovená individuálne). Platba je takisto rozdelená na  zálohu vo výške 70% pred výrobou a zostatok pri doručení dobierkou, v hotovosti alebo podľa dohody.

Ponúkame aj možnosť osobného odberu v sídle našej spoločnosti a platbu pri odbere tovaru.

Sauny

WELLNESS TECHONOLÓGIE S INŠŤALÁCIOU

DROBNÉ ZÁSIELKY DO 50 KG

Wellness zariadenia Finskka

Pri objednaní wellness technológií s inštaláciou (saunové piecky, infra žiariče, riadiace panely, generátory pary, technológie bazénov) sú tieto výrobky dopravené ku Vám našimi autami (Cena dopravy je závislá od vzdialenosti. Zvyčajne účtujeme 0,35 €/km. sýrie zprávy V prípade väčších objednávok je cena za dopravu stanovená individuálne) a zároveň sú nainštalované, v zmysle vopred dohodnutej platobnej a dodacej podmienky.

Saunové príslušenstvo

Drobné zásielky Vám pošleme prostredníctvom spoločnosti TOPTRANS. Platba  je na dobierku pri prevzatí tovaru, alebo vopred s vystavenou zálohovou faktúrou na plnú výšku, pričom zúčtovacia faktúra Vám príde spolu s tovarom. Takisto je možný osobný odber tovaru v sídle našej spoločnosti.

AKO OBJEDNÁVAŤ

Vzhľadom na to, že naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom hlavne výrobky a inštalácie na mieru, nájdete na stránke E-shop zoznam výrobkov, ktoré je možné si u nás objednať. Postupne sa dopĺňa o výrobky z každej oblasti, ktoré ponúkame. Po prijatí vašej objednávky ju spracujeme a ohľadom ďalšieho postupu vás budeme kontaktovať.

Pre podrobnejšie informácie o cenách dopravy, či spôsobe platby nás kontaktujte mailom na eshop@finskka.sk alebo telefonicky na čísle  032 74 305 70.

 

Ďakujeme, že ste si vybrali našu spoločnosť.

Pojem WELLNESS Vám zmeníme na reálny zážitok.

Výpočet návratnosti

 

Skúsme spolu počítať:

Spolu s partnerkou/partnerom sa chcem pravidelne saunovať, pravidelne raz týždenne.

Najbližšia sauna je od domu 10 km, vstupne pre jednu osobu na dobu saunovania (t.j.cca 2-2,5hod.) je €10,00. 

Občerstvenie minerálkou, džúsom, teplým nápojom nech je €2,50 na osobu.

Ročné výdavky po spočítaní sú :

50 x 10 x 2=€1000,00 pre vstupné,

50 x 20 x 0,13= €130,00 pre dopravu,

50 x 2,5 x 2= €250,00,

čiže celkom ročne €1.380,00.

Pri domácom saunovaní spotrebujete na jedno normálne saunovanie cca. 8kWh elektrickej energie x €0,20 = €1,60.

Pri 50 saunovaniach je to 50×1,6 = €80,00 ročne.

Ak klasická domáca sauna stoji cca €3.500,00, máte Vaše náklady vrátené za 2,7 roka.

To stojí za zamyslenie, to stojí za to venovať svojmu zdraviu, relaxu a prevencii pred zdravotnými problémami.

×
Košík je prázdny. Pridajte nejaký produkt!